Arketipler 2. Modül

· 23/05/2020

İKİNCİ MODÜL

Sizi başladığınız yolculuğun devamına davet etmek istiyorum.

Kendinizi keşfedecek, aynı zamanda karakterinizi oluşturmakta ve onu yönetmek konusunda da fayda sağlayacaksınız. Bir insanın motivasyonlarını, çelişkilerini daha iyi algılayacaksınız.

Arketip Atölyesinin ikinci modülünde, temel arketiplerimizi kısaca hatırladıktan sonra, arketipsel güç ve kontrat kavramlarını detaylı bir şekilde çalışacağız. Gücümüzü nerelerden aldığımızı, nerelerde kaybettiğimizi/tükettiğimizi bulmaya çalışacağız.

Metodik yollar ve alıştırmalar ile tahmini kişisel arketiplerimizi bulmayı deneyimleyeceğiz.

Bu paketin sonunda, olası birkaç arketiplerinizle ayrılacağınızı, hayatınızda bir şeylere daha farklı bakacağınızı ve etkilerini olumlu anlamda hissedeceğinizi umuyorum.

Bu çalışma aynı zamanda karakterlerinizi tanımanıza ve onları şekillendirmenize de hizmet edecek.

İlk dört hafta Zoom desteği ile (katılım zorunlu değil) interaktif bir çalışma olacak ve  adım adım birlikte ilerleyeceğiz.

Her zamanki gibi bir kere satın aldığınızda süresiz erişim hakkınız var.

ATÖLYE PROGRAMI

Birinci Hafta:
Temel arketipleri hatırlama,
Arketipsel kalıplar,
Arketip listesi,
Alıştırmalar.

İkinci Hafta: 
Arketipsel güç kavramı,    
Kişinin gücüne gelmesi,
Gücümüzün kişisel arketiplerimizle ilişkisi,
Alıştırmalar.

Üçüncü Hafta:
Kontralarımız,
Kontratlarımız kendini nerelerde gösterir,
Kontratlar-kişisel gücümüz- kişisel arketiplerimiz,
Alıştırmalar.

Dördüncü Hafta :

Metodik yollarla kişisel arketiplerimizi bulma alıştırmaları.

Başlangıç Tarihi:  4 Aralık 2023
Buluşma saatleri: Salı akşamları 20.00-22.00
Buluşma yeri: Zoom
Atölye süresi: 4 Hafta
Atölye ücreti: 1000 TL
.

Bir sonraki atölye tarihinden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Arketipler Grubuna katılmak için lütfen tıklayın.

0 0 votes
Article Rating
+136 katılımcı
Hemen Katıl

Atölye Includes

• 5 Ders
  • 25 Konu
Bildirim al
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra G
Active Member
01/06/2021 15:38

Inanilmaz etkilyeci, ilham verici bir atolyeydi. Hayatimda simdiye kadar, farkindalik dunyasinda, donum noktasi yasadigim bir kac durumlardan biriydi. Tesekurler. Silvia, iyiki varsin.

Aylin Celayir
Active Member
05/06/2020 18:42

Eminim muhteşem bir atölye olacak, sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum. 21 konu hazırlanmış. Nasıl bir emek. Emeğin için çok teşekkürler Silvia Hocam.

Yazmak istiyorsunuz ama bir türlü başlayamıyorsunuz, Başlasanız da sürdürmekte zorlanıyorsunuz, O zaman bu atölye tam size göre.
Gün :
Saat :
Dakika :
Sn

Hoşgeldin !
Seni Tekrar Aramızda Görmek İstiyoruz

Yazarlar Kulübü
Seni Bekliyor

✎Bize ulaşabilirsiniz