Ders 1, Konu 1
In Progress

Video

24/11/2020
Ders Tamamlandı
0% Tamamlandı

Bu akşam birinci videoyu izlerken Zihin Haritası hocamız Arzu Savaş videonun haritasını çıkartmış 🙏

14
Kimler Neler Demiş?

Please Giriş to comment
14 Yorum sayısı
0 Yorumlara gelen cevaplar
12 Takip edenler

En beğenilen yorum
En ateşli yorum
14 Yorum yapanlar
D. Gokce Karabulutburcunurerden ErdenEda NErdem KıralıSibel Güneş Güncel yorum yapanlar
  Bildirim al  
Bildir
D. Gokce Karabulut
Üye
Member

Yeşim Hocam bu video o kadar iyi ve o kadar zamanlı geldi ki bana…
Bir şeylerin tam olması gereken zamanda karşımıza çıktığına inananlardanım. “Yazı Süreci” paketine başlayınca “işte bu” dedim ve bir ferahlık yerleşiverdi içime.
Babaanne örneğiniz hemen hemen her yazımda bir şekilde tetiklendiğim babaannemi tekrar hatırlattı.
Bu güzel anlatımınız için çok teşekkürler!

burcunurerden Erden
Üye
Active Member

Çok güzel anlatmışsın yeşim

Eda N
Üye
Active Member

Hocam aylardır siteyi açıp bir paketi takip edemedim. Ama ara ara yazmaya devam ettim. Pandemide özellikle de sizin Judith ile olan etkinliğinizi takip etmek bana çok iyi gelmişti. Arada birkaç kez de online buluşmalara katılabildim. Bugün tamamen sezgilerime güvenerek bu programı seçtim, kendime istediğim ortamı hazırladım ve okulda ders dinler gibi not ala ala çok keyifle dinledim sizi. İyi ki varsınız. İyi ki sanal yazı evi var ve her zaman bize kucak açıyor. Şu an içim heyecan dolu. Ben son yazdayım galiba. Ayıklayayım bakalım pirincin taşını. Sevgiler.

Erdem Kıralı
Üye
Trusted Member

Yeşim hanım, müthiş tespitler yine. Çok teşekkür ederim. Sanırım ben ilk yaz dönemindeyim. Uzun bir süre sadece yazmalıyım.