Yazıya Giriş Ücretsiz

· 26/10/2019
+187 katılımcı
Henüz Başlamadın
Bu Atölye Şu Anda Kapalı Bilglerinizi Bırakın Açıldığında Haber Verelim

Atölye İçeriği

  • 5 Ders

6
Kimler Neler Demiş?

Please Giriş to comment
3 Yorum sayısı
3 Yorumlara gelen cevaplar
5 Takip edenler
 
En beğenilen yorum
En ateşli yorum
4 Yorum yapanlar
Yaprak KaramanDuygu TuranNil Tolga Çokyaşahulyasahin66 Güncel yorum yapanlar
  Bildirim al  
Bildir
Yaprak Karaman
Üye

Hiç kuşkusuz hayal etmeden yaşayamam. Nefesiz kaldığım anlarda bile her şeyin geçeceğini her şeyin yoluna gireceğini hayal ederim ben. Kendimi bildiğimden beri gece yatağa girdiğimde gözlerimi kapar uykuya dalmadan önce istediklerimi olsa ne kadar güzel olur dediklerimi hayal ederim. Küçük bir kız çocuğu iken büyümeyi, arkadaşlarımla gideceğim tatilleri hayal ederdim mesela. Denizin huzur veren sakinliğini, gülüp, yemekler yiyip, dans edişlerimizi hayal ederdim. Biraz daha büyüdükçe üniversiten mezun olacağım günü, işe girip kendi paramı kazanacağım o ilk anı, o parayla kime ne alacağımı hayal ettim sonra. Okul bitti, evlendim, işe girdim devamındaki hayallerim çocuk üzerindeydi. Adının ne olacağını küçük bir kızken… Devamını oku »

Duygu Turan
Üye

Ayrıldıktan sonra geçen yedi yılın sonunda bir restoranda karşılaştım onunla. Hiç hesapta yokken, durup dururken. Tamam onu artık unuttum, affettim de bundan sonra ileriye bakacağım dediğim günden yalnızca bir gün sonra üstelik keyifle başladığım bir günde karşıma çıktı. Birden… ansızın… hani hep derler ya beklemeyi bıraktığın an beklediğin şey her ne ise sana gelir; öyle bir şey oldu işte. Onu restoranda otururken gördüğümde Heyecandan kalbim hızlı atmaya başladı. Nefesim kesildi, ağzım kurudu. Birlikte yaşadığımız milyonlarca dakika üşüştü zihnime; sarıldığım, öptüğüm milyonlarca sahne. Etraftaki sesler birbirine karıştı önce sonra puslu gördüm onun dışında herkesi. Yüreğim de tarifi mümkün olmayan bir sevinç… Devamını oku »

hulyasahin66
Üye

Dün 65 günden beri içimde tuttuğum böbrek taşımdan kurtuldum. Çekenler bilir şu sancının nasıl bir şey olduğunu.. Hastaneye aylar önce Acil olarak gitmiştim.Taş ufaktı düşebilirdi .Daha önce düşürmüştüm yine düşürebilirdim. Lakin evdeki hesap çarşıya uymadı.Taş düşmedi doktor ameliyatla almayı önerdi ben reddettim .Anestezi almak istemiyordum. Denenebilecek herşeyleri yaptım.Bitkisel ilaçlar, küvete sıcak su doldurup içine oturmalar, tuğla ısıtıp böbreğe koymalar, Uzak şehirlerden şifalı sular bile getirttim.Trambolin bile aldım .Her gün zıpladım.En son Eşkina balık taşı ilenoktayı koydum.Midem feci rahatsız olmaya başlamıştı..Bıçak kemiğe dayanınca da , içime sinen bir doktora kendimi teslim ettim. Detaylı tetkiklerden sonra , taşın kanala saplanıp kaldığını gördük.Böbrek… Devamını oku »