Yazıya Giriş

Yazabilir miyim acaba diye kendinize soruyorsanız, yazmak istediğiniz, anlatmak zorunda olduğunuz konular var ama bir türlü onları kağıda aktaramıyorsanız…
· 25/12/2017

Yazmanın, hikayelerimizi anlatmanın ne kadar kolay olduğunu bu sanal atölyede yaşayacaksınız. Yazabileceğiniz konuları keşfedecek, onları yazmak için bir çalışma düzeni oluşturabilecek, her gün yazabilecek, yazdıklarınızın sizin içinizde var olan bir kaynaktan çıktığına tanık olacaksınız. İçinizde ‘yazabilen’ o kişiyle tanışacaksınız.

Bu atölye için kayıtlar şu anda kapalı açıldığında size haber verelim.

Aşağıdaki formu doldurun ve zamanı geldiğinde ilk sizin haberiniz olsun. Ayrıca beklerken sürprizlerimizi de göndereceğiz.

Bu Atölye 5 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır.

Atölye İçeriği

Hepsini Göster
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
+108 katılımcı
Henüz Başlamadın

Atölye İçeriği

  • 5 Ders
  • 8 Konu

2
Kimler Neler Demiş?

Please Giriş to comment
2 Yorum sayısı
0 Yorumlara gelen cevaplar
4 Takip edenler
 
En beğenilen yorum
En ateşli yorum
2 Yorum yapanlar
elif özdemirmehtaptastemel Güncel yorum yapanlar
  Bildirim al  
Bildir
elif özdemir
Üye

bazen zamanın nasıl geçtiğini bilmezsin..su gibi akıp gidiyor anlat işte suya neler yaşadığını temizlenir belkide yüreğin akar gider o karmakarışık duygular iyi ki var dediklerin uzaklarda var olanlar dibinde şimdi gelde temizlensin yüregin hayat hep neyselerle dolu bakalım neler nler olacakk..

mehtaptastemel
Üye
Member

KEŞKE; Acizlik midir keşke demek yoksa bir öğreti midir? Aslında nasıl baktığın ile ilgili sanırım. Hepimizin keşke dediği şeyler vardır ama o “keşke” lerde ne kadar kalıyoruz? Düşündüğümde aklıma özellikle bir şey gelmiyor, keşke kendime çok daha fazla ben gerçekten ne istiyorum diye sorsaydım, benden bekleneni değil de, istediklerime daha fazla kafa yorsaydım, kalbimin yörüngesinden sapmadan, yapmam gerekeni düşündüğüm ya da benden beklenen gibi değil ama içimden geldiği gibi davransaydım mı acaba dedim. Her şey çok mu farklı olurdu? Belki de, peki, şu an hayatımın daha farklı olmasını istiyor muyum, hayır? Bu çok basit gibi görünen muhasebe, yaşam kalitemiz için… Devamını oku »