Ufak Öykü Atölyesi: Bilgi

Birlikte kısa da olsa Öykü üzerine çalıştık. Buraya kadar geldiyseniz belki devamındaki Öyküye Giriş Atölyesine katılmayı düşünüyorsunuz. Size çok kısa olarak Öyküye Giriş atölyesini anlatmak istiyorum. Öyküye Giriş, dört haftalık iki modülden oluşuyor. Öyküye Giriş atölyesini tamamladığınızda öykünün olmazsa olmaz tüm unsurlarını öğrenmiş oluyorsunuz. Her hafta bir tane unsuru öğreniyor, bir öykü okuyup onu inceliyor ve bir tane de öykü yazıyorsunuz.

Ayrıca her hafta bir defa, sanalda, canlı olarak buluşuyoruz. Bana olan tüm sorularınıza cevap alma fırsatını yakalıyorsunuz. Size bir link gönderiyorum, onu tıkladığınızda toplantıya katılabiliyorsunuz.

Öykü yazmanın tadına varanlar için hazırladığımız Öyküye Devam atölyesi de var. Devam Atölyesine Öyküye Giriş bir ve ikiyi alanlar katılabiliyor. Orada da her hafta bir öykü okuyor ve yazıyoruz.

Sanal Yazı Evinde Öykü Atölyemiz aşağıdaki tarihlerde açılacaktır. Kayıtlar atölye başlamadan bir hafta önce açılır. Aşağıda kayıtların açıldığı tarihleri ve Atölye tarihlerini bulabilirsiniz. Atölyenin ücreti 150TL’dir. Haftada 2 saat en fazla zaman ayırmanız yetecek ve bu atölyeyi satın aldıktan sonra her zaman sizin olacak, istediğiniz kadar geri dönüp inceleyebileceksiniz.

KAYIT YAPTIRMAK İÇİN TIKLAYIN

TARİHLER:
19 Eylül 2019 – Kayıtlar 12 Eylül’de açılıyor.
1 Ocak 2020 – Kayıtlar 20 Aralık’ta açılıyor
1 Nisan 2020 – Kayıtlar 20 Mart’ta açılıyor
1 Temmuz 2020 – Kayıtlar 20 Haziran’da açılıyor

Sevgilerimle
Nil Çokyaşa
[email protected]

Kimler Neler Demiş?

Please Giriş to comment
  Bildirim al  
Bildir
✎Bize ulaşabilirsiniz