5 Günlük Yazı Atölyesi

· 17/06/2023

Merhaba ve hoşgeldiniz.
Bu beş günlük yazı atölyesine katılma karar verdiğiniz için çok mutluyum. 25 Haziran’da ilk günün çalışması açılacak.

Bu beş günlük atölye Sanal Yazı Evi Yazarlar Kulübü atölye paketleriyle benzer bir formatta hazırlandı. Her gün bu atölye sayfasını ziyaret ederek yeni açılan bölümlere ulaşabilirsiniz.

Her gün ya yazılı, ya videolu bir anlatım, bazen her ikisi de olacak. Ayrıca yazı sürecinizde size iyi geleceğine, motivasyonunuzu arttıracağına inandığım başka videolarda önereceğim. Bir de her gün ufak bir yazı çalışması olacak sayfada.

Bu atölyede yazdıklarınıza yorum yapmamız mümkün olmasa da her bölümün altında yorum bırakabileceğiniz bir alan açtım. Sorularınız varsa oraya yazabilirsiniz. Yazdıklarınızı diğer katılımcılarla paylaşmak isterseniz, yine yorumlar bölümüne bırakabilirsiniz. Siz de size dokunan bir yazıya yorum bırakmak isterseniz ne güzel olur.

Şu anda 1200 kişi bu 5 günlük atölyeye kayıt yaptırdı. Herkesin vakti olur mu bu 5 günde atölyeyi takip etmeye bilemiyorum. Zoom buluşmamız dışında tüm çalışmaları istediğiniz saat, istediğiniz yerde tamamlayabileceğiniz için umarım en azından denersiniz.

Atölyeyi tamamlamak için 15 Temmuz akşamına kadar vaktiniz olacak, sonrasında atölye ulaşıma kapatılacak. 30 Haziran’da Zoom’da buluşacağız. Zoom bağlantısını burada paylaşacağız. (30 Haziran başlığı altında bulabilirsiniz) Katılamayanlar daha sonra 15 Temmuz’a kadar buluşmayı video kaydı olarak izleyebilecekler. Zoom buluşmasında bu beş günlük süreci konuşacağız, varsa sorularınız onlara birlikte yanıt arayacağız. Bol bol sohbet edeceğiz. 

İyi ki geldiniz
Yeşim

+607 katılımcı
Hemen Katıl
Bu Atölye Şu Anda Kapalı Bilglerinizi Bırakın Açıldığında Haber VerelimATÖLYE TAMAMLANDI

Atölye Includes

  • 6 Ders
Saat :
Dakika :
Sn

Hoşgeldin !
Seni Tekrar Aramızda Görmek İstiyoruz

Yazarlar Kulübü
Seni Bekliyor

Ödemeniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Ayça Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

0545 552 57 50

✎Bize ulaşabilirsiniz