Bilgi

Sanal Yazı Evine hoşgeldiniz.

Yazmak iyi gelir. Aslında sadece buradan yola çıktık. Şan, şöhret derdimiz hiç olmadı. Paylaşmak istedik. Bu kadar iyi geliyorsa, herkes denemeli dedik. Yazınca rahatladık, hafifledik. Yazınca zihnimizdeki sesler duruldu, biz durduk, köklendik kendimize. Dünya netleşti, dengeye geldik. Paylaşınca, birlikte yazınca yalnız olmadığımızı duyduk, kahkahalarımız çoğaldı, birleşti, acılarımız hafifledi ama en çok da hikâyelerimiz çoğaldı, bizi şefkate getirdi.

Ben Yeşim Cimcoz. Üniversitede Yaratıcı Yazarlık okudum ve Yüksek Lisans eğitimimi Yetişkin Eğitimi üzerine tamamladım. Yaklaşık yirmi yıldır da hem yazıyorum hem de yazmak isteyenlere atölyeler düzenliyorum. 2011’de önce İstanbul Moda’da Yazı Evini kurdum ve binlerce kişiyle yazmanın kolaylığını, keyfini paylaştım. Bir mekâna sığamayıp dünyaya açılalım dedik, Sanal Yazı Evini kurduk.

Otuz yıllık deneyimim ve bilgilerimi Yazı Evi hocalarının bilgilerini atölyeleri hazırlarken size faydalı olacağına inandığımız içeriklerle yarattık.

Bahaneleri kaldırıyoruz. İster evde çocuklarınızla ilgilenen bir anne olun, ister bir öğrenci ya da hızlı hayatın akışına kapılmış bir yönetici, Sanal Yazı Evi her saat, her yerde sizinle.

Bu siteden nasıl faydalanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN

Sanal Yazı Evi Kurucusu Yeşim Cimcoz Kimdir?

İstanbul’da doğdum. İngiltere Nijerya Amerika da büyüdüm. Hikâyelerin peşinde George Mason Üniversitesinin kapılarından girdim. Edebiyatın koridorlarında, kitap sayfalarında dünyayı gezdim, defterlerimde hikayelerime yuva buldum. Macera peşine düştüm, Bilkent üniversitesinde öğretmeyi öğrendim. Evlendim, oğlum oldu, reiki, EFT, geçmiş yaşam terapisi ile bambaşka dünyaların içinden geçtim. Yazı Evi diye bir mekan kurdum, yetmedi Sanal Yazı Evi’yle dünyaya açıldık. Dolup taşan hikayelerim üç kitap oldu. Hepsine ‘çocuklarım’ dedim. Yollar bitmedi, hayat beni Almanya’ya yeni bir hikaye yazmaya getirdi. Hikaye kovalamaya, dinlemeye, yazmaya, yazdırmaya devam ediyorum. 

Saat :
Dakika :
Sn

Hoşgeldin !
Seni Tekrar Aramızda Görmek İstiyoruz

Yazarlar Kulübü
Seni Bekliyor

Ödemeniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Ayça Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

0545 552 57 50

✎Bize ulaşabilirsiniz