Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik ücretli mi?
Hayır. Siteye ücretsiz üye olabilirsiniz, blog sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ancak Yazarlar Kulübüne üye olursanız, ayda 80TL’ye şu anda sitede yer alan 20 Atölye paketine ve bundan sonra her ay açılacak yeni paketlere üyeliğiniz devam ettiği sürece ulaşabilir, oradaki çalışmaları yapabilirsiniz. Özel Atölyelerimize de katılabilirsiniz. Özel atölyeler bir defa satın aldığınızda sizindir ve hocalardan yönlendirme ve geribildirim alabilirsiniz.

Yazarlar Kulübü nedir?
Yazarlar kulübü kendi kendinize çalıştığınız, her ay yeni bir atölye paketinin sizin için açıldığı, kendiniz gibi yazmaya tutkusu olan insanlarla bir araya geldiğiniz bir yerdir. Şu anda 25’in üzerinde atölye paketi sitede mevcuttur ve her ay yeni paketler eklenir. Üye olduğunuz sürece bunlar size açıktır. Her atölyede kullanabileceğiniz bilgiler, videolar, alıştırmalar ve yönlendirmeler vardır. İstediğiniz kadar çalışabilir, istediğiniz saatte ve mekanda dahil olabilirsiniz. Buradaki atölyelerin bir başlangıç ve bitiş tarihi yoktur. Yazarlar Kulübünde hoca desteği yoktur. Yani hocalarımız yazılarınıza yorum yapmazlar. Katılımcılar her atölye için açılmış gruplara dahil olabilir, birbirleriyle paylaşabilir ve birbirlerine yorum yapabilirler. Arzu edenler hocalardan belli bir ücret karşılığında yazdıkları bir yazıya yorum alabilirler. Böylece katılımcıların kendi bütçeleri dahilinde çalışma imkanı oluyor. Ancak her ay hangi paket açılmışsa genelde üyelerimiz o pakette çalışır ve Yeşim Cimcoz bu pakete yazılanlara sık sık yorum yazar. Yazarlar Kulübü ayrıca her hafta Salı akşamları 18:30’da Yeşim Cimcoz ile canlı videolu buluşmalar düzenler. İnternet ulaşımınız olduğu her yerden katılabilirsiniz. Buluşmalarımızda bir üyemizin yazısını konuşur, yorumlarız ve varsa sorularınız onları yanıtlamaya çalışırım. Üyelik ücretiniz aylık 80TL olarak otomatik ödeme ile kredi kartınızdan veya banka kartınızdan her ay çekilir.

Hocalardan yorum alabiliyor muyuz?
Evet. Eğer hoca destekli bir atölyeye dahil olduysanız hocalarımız en az haftada bir size video ile yorum gönderiyor. Ara sıra da yazılı yorumlar ekliyorlar. Sadece Yazarlar Kulübünde ek ücret ödeyerek danışmanlarımızdan yorum alabilirsiniz.

Yeriniz nerede?
Sanal Yazı Evi burada. Sanal ortamda, sizin internet bağlantısı bulabildiğiniz her yerdedir. Yazı Evimiz, sanal olmayanı, Moda, Kadıköy’dedir. Bekleriz.

Atölyelerin başlangıç ve bitiş zamanları var mı?
Hoca destekli atölyelerimizin başlangıç ve bitiş tarihleri vardır. Her atölyenin bilgi bölümünde bu tarihleri bulabilirsiniz. Yazarlar Kulübü için bir başlangıç ve bitiş tarihi yoktur. Siz kendi istediğiniz atölye paketini istediğiniz zaman çalışabilirsiniz.

Ya yetiştiremezsem?
Yazarlar Kulübü paketlerinde yetiştirmeniz gereken hiç bir şey yoktur. Kendi hızınızda çalışırsınız. Hoca destekli eğitimlerde her hafta ya da günlük alıştırmaların verildiği atölyelerde her gün tamamlamanız gereken alıştırmalar olacaktır. Hocanızla yazışarak geri kaldığınız durumlarda nasıl telafi edeceğinizi konuşabilirsiniz.

Haftada kaç saat ayırmam gerekir bu atölyeler için?
Yazarlar Kulübündeki atölye paketlerine istediğiniz kadar zaman ayırabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz haftada en az 2 saatinizi yazmaya ayırmanız olacaktır. Hoca destekli atölyelerde haftalık verilen ödevleriniz için kendinize haftada en az yine 2 saat ayırmanız gerekecektir. Günlük ödevler için 15 dakika ayırmanız muhtemelen yeterli olacaktır.

Kitabımı yayınlamamda yardımcı oluyor musunuz?
Biz Sanal Yazı Evi olarak yayın aşamasında henüz bir hizmet vermiyoruz. Ancak çok yakında Yazardan Direkt ile çalışmalarımızı başlatacağız. Herkesin kendi kitabını, e-kitabını yayınlaması için onlarla iş birliği yapmaya karar verdik.

Ödemeleri sadece kredi kartı ile mi yapabiliyorum?
Kredi kartı ve Banka kartıyla yapabilirsiniz. Sistemimiz otomatik ödeme ile işlediğinden şu anda ancak bu şekilde hizmet verebiliyoruz. Ancak, hoca destekli atölyelere katılımınız için yazievi@yesimcimcoz.com adresine yazarak banka bilgilerini alabilir, banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka yoluyla Yazarlar Kulübüne üyelik ödemesi yapmak isterseniz en az bir yıllık ödemenizi peşin yapmanız gerekir.

Sitede Kısa Bir Gezinti

 

Yazarlar Kulübü Aboneliği Yönetimi

Araç çubuğuna atla