Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik ücretli mi?
Sitemizde Blog yazılarına ve Yazarlar Kulübü deneme atölyesine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sitenin diğer bölümleri ücretlidir. Yazarlar Kulübüne üye olursanız, ayda 275TL karşılığında şu anda sitede yer alan 50’ye yakın Atölye paketine ve bundan sonra iki ayda bir açılacak yeni paketlere üyeliğiniz devam ettiği sürece ulaşabilir, oradaki çalışmaları yapabilirsiniz.

Yazarlar Kulübü nedir?
Yazarlar kulübü kendi kendinize çalıştığınız, iki ayda bir yeni bir atölye paketinin sizin için açıldığı, kendiniz gibi yazmaya tutkusu olan insanlarla bir araya geldiğiniz bir yerdir. Şu anda 50’ye yakın atölye paketi sitede mevcuttur. Üye olduğunuz sürece bunlar size açıktır. Her atölyede kullanabileceğiniz bilgiler, videolar, alıştırmalar ve yönlendirmeler vardır. İstediğiniz kadar çalışabilir, istediğiniz saatte ve mekanda dahil olabilirsiniz. Buradaki atölyelerin bir başlangıç ve bitiş tarihi yoktur. Yazarlar Kulübü atölyelerinde verilen alıştırmalarla ilgili paylaştığınız yazılar Geliştirici Editör ekibimiz ve hocalarımız tarafından yorumlanır.  Katılımcılar da birbirlerine yorum yapabilirler. İnternet ulaşımınız olduğu her yerden katılabilirsiniz. Üyelik ücretiniz aylık 275TL olarak otomatik ödeme ile kredi kartınızdan veya banka kartınızdan her ay çekilir.

Yazılarımıza yorum alabiliyor muyuz?
Evet. Eğer hoca destekli bir özel atölyeye dahil olduysanız hocalarımız yazdıklarınızla ilgili geribildirim veriyorlar. Yazarlar Kulübü üyelerinin atölyelerdeki alıştırmalar üzerinden paylaştıkları yazılar Geliştirici Editör ekibimiz ve hocalarımız tarafından yorumlanır.

Yeriniz nerede?
Sanal Yazı Evi burada. Sanal ortamda, sizin internet bağlantısı bulabildiğiniz her yerdedir.

Atölyelerin başlangıç ve bitiş zamanları var mı?
Hoca destekli atölyelerimizin başlangıç ve bitiş tarihleri vardır. Yazarlar Kulübü için bir başlangıç ve bitiş tarihi yoktur. Siz kendi istediğiniz atölye paketini istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. Üyeliğiniz aylık abonelik ücretiniz ödendiği sürece aktif olur. Sonlandırmak istediğinizde bize [email protected] adresine yazarak üyelikten çıkabilirsiniz.

Ya yetiştiremezsem?
Yazarlar Kulübü paketlerinde yetiştirmeniz gereken hiç bir şey yoktur. Kendi hızınızda çalışırsınız. Ayrıca iki ayda bir yeni bir paket açıldığından, diğer aylarda eski paketlerde dolanabilir, onlarla çalışabilirsiniz. Hoca destekli Özel Atölyelerde her hafta ya da günlük alıştırmaların verildiği atölyelerde her gün tamamlamanız gereken alıştırmalar olacaktır. Hocanızla yazışarak geri kaldığınız durumlarda nasıl telafi edeceğinizi konuşabilirsiniz.

Haftada kaç saat ayırmam gerekir bu atölyeler için?
Yazarlar Kulübündeki atölye paketlerine istediğiniz kadar zaman ayırabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz haftada en az 2 saatinizi yazmaya ayırmanız olacaktır. Hoca destekli atölyelerde haftalık verilen ödevleriniz için kendinize haftada en az yine 2 saat ayırmanız gerekecektir.

Kitabımı yayınlamamda yardımcı oluyor musunuz?
Biz Sanal Yazı Evi olarak yayın aşamasında bir hizmet vermiyoruz.

Ödemeleri sadece kredi kartı ile mi yapabiliyorum?
Kredi kartı ve Banka kartıyla yapabilirsiniz. Sistemimiz otomatik ödeme ile işlediğinden şu anda ancak bu şekilde hizmet verebiliyoruz. Ancak, hoca destekli atölyelere katılımınız için [email protected] adresine yazarak banka bilgilerini alabilir, banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka yoluyla Yazarlar Kulübüne üyelik ödemesi yapmak isterseniz en az bir yıllık ödemenizi peşin yapmanız gerekir.

Yazarlar Kulübü Aboneliği Yönetimi