Özel Atölyeler

Yazmaya yeni başlıyorsanız. Yazar tıkanıklığı yaşıyorsanız. Kendiniz için yazmak istiyorsanız. Tekrar tetiklenip yazmaya dönmek istiyorsanız. Ne yazacağım diyorsanız. 4 haftalık Zoom atölyesi

Öykü yazmak istiyorsanız. Alıştırmalarla tetiklenmeye ihtiyacınız varsa. İyi yazılmış öykülerin sırrını öğrenmek istiyorsanız. Yazdıklarınıza geliştirici geribildirim, yanınızda eğitmen olsun istiyorsanız. 4 haftalık Zoom atölyesi

Kendi yazarlık alanınıza bakmak istiyorsanız. Yazarlıkla ilişkili filmleri seviyorsanız. Kurmaca-gerçeklik sınırları, yazı taslakları, anılar, hatırlatıcı tetikleyicileri, metne dışarıdan bakmak gibi konuları ve belki biraz daha fazlasını konuşmak isterseniz.

Dilimizi yazarken uymanız gereken kuralları hatırlamak, örnekler üzerinden bu kuralları incelemek istiyorsanız.  Doğru yazarak yazıda ifadenizi güçlendirmek istiyorsanız.

Tamlık duygusunu veren, karakterleri oturmuş, dar alana sığdırılmış, mini öyküler yazmaya hazır mısınız? Bu atölyede nasıl yazacağınızı anlatıyoruz, örnek öykülere bakıyoruz ve 3 güçlü alıştırmayla size de yazdırıyoruz.

Dağılan düşüncelerinizi toparlamaya ihtiyacınız varsa. Hafızanızı güçlendirmek istiyorsanız. Hayatınızı kolaylaştırmaya, okuduklarınızı unutmamaya, yazdıklarınızı toparlamaya ihtiyacınız varsa.

Yaşadıklarınızı, yaptıklarınızı anlamlandırmaya ihtiyacınız varsa. Kendinize derinine bakmak istiyorsanız. Kendinize bakarken karakter yaratma becerinizi geliştirmek istiyorsanız.

Çocuklar için yazmak istiyorsanız. Fikrinizi nasıl geliştireceğinizi bilmiyorsanız. İyi çocuk kitabının unsurlarını merak ediyorsanız. Bir fikirden yayınlanmaya giden yolculuğun adımlarını öğrenmek istiyorsanız.

Çocuklar için ilk yaratıcı yazarlık atölyemizi açtık. Yazarlığa ilk adımınızı atmanız için size özel videolar, alıştırmalar, eğlenceli yazı oyunları hazırladık. Haydi çocuklar sizi yazıya bekliyoruz…

Hikayeleri seviyorsanız, hikaye anlatmak istiyorsanız. Hikayelerinizi hayatınızla bütünleştirmek, masalların büyülü dünyasında dolanmak istiyorsanız. Keyifli bir farkındalık yolculuğuna çıkmaya hazırsanız.

İlk Mini Atölyemizi açtık. Bir haftalık bir çalışma. 4 adım ve uygulamadan oluşan atölyemizin sonunda Zoom’da buluşuyoruz.