Yazıya Giriş 2 Yorumlu

Yaratıcı Yazarlık 1. Modülünü tamamlamış tüm katılımcılara açıktır. Bu modülde amacımız dört adet kendi içinde bir bütünlük taşıyan hikaye yazmak olacak.

· 05/01/2018

Yazıya Giriş Atölyesi

Dörder haftalık üç modülden oluşan 12 haftalık online yazı atölyesidir.
Sizi kendi hikâyenizden kurgu hikâyelere adım adım taşıyacak, anlatma becerinizi geliştirecek 6 güçlü alıştırma ile buluşturuyoruz.

Atölye Programı

1.Modül

Parça parça yazmanın özgürleştirici yanını keşfedeceğiniz, yazma, yaratıcı olma cesaretinizi geliştirecek, kolayca kalemi elinize alıp başlayabileceğiniz, konu bulmada size fikir verecek ve yazma alışkanlığı edinmenize yardımcı olacak alıştırmalar.

2.Modül

Anılarınızdan kurguya yol almanızı kolaylaştıracak, ilk modülde yazdığınız parça parça yazılara göre tamamlanma yolunda daha bütünlüklü yazılara yelken açmanızı sağlayacak alıştırmalar

3.Modül

Yazar bakışıyla yakın okuma yaparak derinine inceleyeceğimiz, usta yazarlardan seçtiğimiz iki öyküden ilhamla kurgu yazma becerinizi ortaya çıkaracak, dilinizi geliştirip, kendi sesinizi bulmanızı sağlayacak iki çalışma…

Geri Bildirim Sistemi- Her üç modülde de, atölye yöneticisinden ve katılımcılardan alacağınız yapıcı ve geliştirici ilk okur yorumları ve aynı zamanda atölye yöneticisinin sürecinizle ilgili geri bildirimleri sayesinde kendi yazınızı düzenleme ve editleme becerinizi geliştirme imkanı bulacaksınız.

***

Haftada bir gün iki saatlik sürelerle, toplam 24 saat, Zoom uygulaması üzerinden bir araya gelinir.
Ayrıca katılımcılara özel kurulacak WhatsApp grubundan atölye süresince soru sorabilir, destek alabilirsiniz.

***
Birbirini takip eden ve tamamlayan üç kurun arka arkaya alınmasını öneriyoruz. Herhangi bir sebeple devam edememe durumunda, katılımcıya daha sonra açılacak atölyelerde, kaldığı yerden devam etme imkânı da sunulacaktır.
Başlangıç Tarihi:
Buluşma saatleri:
Buluşma yeri: Zoom
Atölye süresi: 4 hafta
Atölye ücreti: 1.500 TL

+172 katılımcı
Hemen Katıl

Atölye Includes

  • 1 Ders
Saat :
Dakika :
Sn

Hoşgeldin !
Seni Tekrar Aramızda Görmek İstiyoruz

Yazarlar Kulübü
Seni Bekliyor

Ödemeniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Ayça Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

0545 552 57 50

✎Bize ulaşabilirsiniz