Ders 1, Konu 1
Devam ediyorsun

6 Dakikalık Kendini Tanıtma Yazıları

03/05/2024

Saatinizi 6 dakikaya kurarak hayatınızı anlatmanızı isteyeceğim. Siz kimsiniz? 6 dakikalık yazınızı aşağıya ekleyin lütfen.

0 0 votes
Article Rating
Bildirim al
Bildir
143 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şehnaz Kaygusuz
18/05/2018 20:25

Sevgili Nil, çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum yazmak için bir adım attığım için ve sizlerin sıcak karşılaması için

Şehnaz Kaygusuz
18/05/2018 03:27

38 yıllık bir yaşamım ben,kendi dünyasında dinlenen, kendini onaran, geleceğe ait umutları olan bir kız çocuğuyum hala. Gerçek dünyada ise kurumsallaşmak ile aile şirketi olma arasında sıkışmış bir şirkette çalışıp 8 yıldır hergün birşeylere hayret eden, kızan, inatla da devam eden kendi çizgisinde, doğal, sevecen ve gülümseyen bir çalışanım. Az ve öz dostlarımla paylaştığım, bir birimize destek olduğumuz ve onların varlığına mutlu olduğum bir yaşam. Ama anlatacak daha çok şey vardı zaman

Gizem Karaboğa
18/05/2018 14:39

Merhaba, hoşgeldiniz:) O ne güzel bir son cümle… ”Ama anlatacak daha çok şey vardı zaman…”

Şehnaz Kaygusuz
18/05/2018 20:19

Çok teşekkür ederim. Hoşbuldum.

Bilgin Özyürek
17/05/2018 18:43

teşekkürler

Bilgin Özyürek
15/05/2018 23:16

Nasıl başlasam bile kalabalık bir ailede büyüdüm üniversiteyi okudum bitirdim iş aramakla geçti. kısa bir iş hayatım oldu. Bana göre olmadığını anladım. Bankacılığın sonra İstanbul da yaşamak istemedim. Annemle Babamın yanına döndüm. Aslında ortaokulda yazar olmak gibi bir hayalim vardı. Bir ara birkaç tane şiir yazmıştım bunlardan biri babama aitti. Ona okuduğumda gözleri dolmuştu. Benim için hayat sevmek ti Bir insanı bir çocuğu doğayı her türlü canlıyı Belkide hayatta herşey bize birşey öğretiyor Ben ise sevmeyi seçtim ama anlayan anladı anlamayan anlamadı…..

Gizem Karaboğa
17/05/2018 11:39
Reply to  Bilgin Ozyurek

Merhaba, hoşgeldiniz 🙂

Nuray Narbay
Active Member
04/03/2018 21:58

Tesekkurler guzel sozleriniz icin.Yavas yavas alisacagim sanirim sanal ortama. Bol keyifli nice yazilara diyelim o zaman.
Sevgiler

Nuray Narbay
Active Member
04/03/2018 15:38

Hayati 6 dk.kaya sigdirmak. 44 yasindayim. 2 guzel kiz cocugu annesi,evli. 21 yil once Abu Dhabi’ye gelip yerlesmis burda dunyanin dort bir yanindan insanla beraber yasam kurmus biriyim.
Denemeler,yanilmalar,emin olmalar,sasirmalar ,vazgecisler ,birakmayislar, coskular, umutsuzluklar ,sevincler ,gozyaslari ,kahkalar gelisim gostermeler,milim kipirdayamamalar,ama yinede sukran dolu bir suru seyden hayata,Ogrenmelerle, dolu biryasam herkesin ki kadar.
Kendine gore hayat denklemini cozmek icin kafa yoran,pek okuyan,anlamaya calisan herseyi. Olduramadiklarini oldurtmaya pek hevesli, evrene karismis bir suru laf kalabaliginin disinda kendinden birsey paylasmak ve ogrenip gelismek icin ilk defa boyle bir platformda yazi yazan ve bundan dolayi azicik utangac, azicik korkak,ama pek mutlu biri.

Gizem Karaboğa
05/03/2018 12:18
Reply to  Nuray Narbay

Merhaba Nuray, hızımı alamayıp tüm yazılarını okumaya başladım. : ) İyi ki tanıdım seni. N güzel harmanlamışsın zıtlıkları. ”Denemeler,yanilmalar,emin olmalar,sasirmalar ,vazgecisler ,birakmayislar, coskular, umutsuzluklar ,sevincler ,gozyaslari ,kahkalar gelisim gostermeler,milim kipirdayamamalar” Bu kısma özellikle bayıldım. Bir de şu son cümlen çok hoşuma gitti: ”…bundan dolayı azıcık utangaç, azıcık korkak ama pek mutlu biri” Yani diyorsun ki hayat gibi bir insanım ben d. : ) Çok sevgiyle…

Nuray Narbay
Active Member
05/03/2018 13:31

Cok tesekkur ederim guzel sozleriniz yorumlariniz icin.Cok kiymetliler.
Sevgiler bendende.

meralkaya4
19/02/2018 15:16

48 yaşınadayım. En önemli gördüğüm şey 8 yıldır 3 oğlumla yalnız yaşıyorum. Yalnız değilim elbette. Harika bir birlikteliğimiz, anlaşmamız var. Kararlı, cesur sevecen ve pozitif bir kişilğe sahibim. Ömür boyu öğrenci olacak yoga eğitmeni, reiki master, anne, kadın ve minik bir kız çöcuğuyum. Hayalleri çocukluğumdan beri kurarım. Çok kurarım. Yalnız ve zorlu çocukluğumda hayallerime tutunarak yaşadım. Hayallerimle mutlu oldum. En sevdiğim hikaye küçük prenses Sara’ydı. İnsanların hayatına dokunmayı seviyorum. onlara kendi hayatımda kazandığım dokunuşlarla dokunmayı, uyandırmayı, heyecanlandırmayı seviyorum. Hep heyecanlıyım. Vaktim doldu maalesef 🙂

Gizem Karaboğa
19/02/2018 20:38
Reply to  meralkaya4

Merhaba! Ben d ”Hayalleri çocukluğumdan beri kurarım. Çok kurarım” ve ”…heyecanlandırmayı seviyorum. Hep heyecanlıyım” kısımlarını çok sevdiğimi söylemeden geçemeyeceğim. 🙂

1 2 3 7
Gün :
Saat :
Dakika :
Sn

Hoşgeldin !
Seni Tekrar Aramızda Görmek İstiyoruz

Yazarlar Kulübü
Seni Bekliyor

✎Bize ulaşabilirsiniz