Yazarlar Kulübüne Katıl

YAZARLAR KULÜBÜNE ŞİMDİ KATIL

15 Mayıs Son Kayıt Tarihi.

Yazarlar Kulübü zaman ve mekan sıkıntısı yaşayan ama yazmak isteyen, yazılarını paylaşmak ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyen herkes için sanal bir Yazı Evidir. Yazmaya yeni başlayanlar, yazısını ilerletmiş ama daha da gelişmek isteyenler ya da sadece yazan insanlarla beraber olmak ve paylaşmak isteyenler için çalışmalarımız var. Yazarlar Kulübü aylık üyelik sistemiyle çalışır.

Düşünülenin aksine sanal ortamda yazmak gerçek sınıflarda çalışmaya göre bir çok avantaj sunar: istediğiniz zaman atölyelere katılabiliyorsunuz, internet bağlantısı bulduğunuz her yerde çalışabiliyorsunuz, yazmak için zamanınız oluyor, sanal dünyanın sunduğu anonim olma imkanından yararlanabiliyor, özgürce yazabiliyorsunuz, isterseniz paylaşabiliyor isterseniz de sessiz kalabiliyorsunuz. Belki bu devirde sunduğu en önemli değerlerden biri de maliyetidir. Aylık üyelik sadece 70TL’dir. Bu ücret her ay iyzico’nun sunduğu güvenli ödeme sistemi ile otomatik olarak kredi kartınızdan çekilir. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Üyeliğiniz devam ettiği sürece tüm Yazarlar Kulübü içeriklerine ulaşabiliyorsunuz. Her ay sitede Yazarlar Kulübü altında bir yazı paketi açılır. Her paket size haftalık eğitim videoları, söyleşi videoları, ses kayıtları, yazı alıştırmaları ve bilgilerle geliyor. Her paketin yazmakla ilgili bir teması vardır. Örneğin Haziran ayında Yazar Olmak, Temmuz ayında Yazmaya Başlamak, Ağustos ayında Kitap Yazmak paketlerimiz açıldı. Üye olduğunuzda hem geçmiş paketlere erişebilir hem de her ay yeni açılan bir paketlere katılabilirsiniz.

Paketlerdeki çalışmalar ve bilgiler dışında her hafta Yeşim Cimcoz ile canlı online toplantılarımız oluyor. Orada Yeşim sorularınıza yanıt veriyor ve her ay açılan paketlerde paylaşılanlara yorum yazıyor. Yazarlar Kulübüne üyelik kayıtları yılda 4 defa açılıyor.

Yazarlar Kulübü Üyeliği

Yazarlar Kulübü bahar dönemi kayıtları açıldı. Aşağıdaki butondan tıklayarak bize katılın. 15 Mayıs son gün!

Şubat

Mart

Kasım Ayı Paketi Olay Örgüsü

Nisan

Sanal Yazı Evi Podcast’ları Spotify’da