Temel Arketip Atölyesi

“Bu duruma nasıl geldim” derken “Bu bana nasıl oldu” diye düşünmeye başlarız. Bu da şuna benzer bir gün, kredi kartı borcumuzun ne kadar yüksek ve nasıl ödeyeceğimizi düşünerek bunaldığımızda, aslında o borcu aylar veya yıllar evvel küçük bir satın alma ile yarattığımızı fark etmemiz gibidir.
· 19/03/2019

Merhaba,

Yoğun bir hayatın mücadelesi içindeyiz ve çok yorgunuz.  Bir dolu farkındalık ve kişisel gelişim eğitimi ve atölyelere katılıyoruz ya da kendimizi yazı ve sanatla ifade etmenin yollarını arıyoruz.

Bütün bu çalışmaların temel hedefi ise “kişinin güçlendirilmesi”. Kendini keşfetme, kendini ifade etme, kendini koruma ve kişisel iyileşme…

Bu hedefler on yıllar boyunca değişmedi ama gelişti ve derinleşti. Duygu ve davranışlarımızın sağlığımızla bağlantısını keşfettik ve bunu ciddiye aldık ve iç dünyamızı öğrenmeye başladık.

En uzun savaşımızı kendimizle veriyoruz. Bu mücadelemizi kolaylaştırmak için kendimizle yüzleşmekten başka seçeneğimiz yok.

“Bu duruma nasıl geldim” derken “Bu bana  nasıl oldu” diye düşünmeye başlarız. Bu da şuna benzer bir gün, kredi kartı borcumuzun ne kadar yüksek ve nasıl ödeyeceğimizi düşünerek bunaldığımızda, aslında o borcu aylar veya yıllar evvel küçük bir satın alma ile yarattığımızı fark etmemiz gibidir.

Hayatta kalmak için uyum sağlamaya çalışırız, önceki yaşananları ya unutmayı seçer veya haklı sebepler buluruz. Bu durumun yarattığı sanal konfor aynı kredi kartı borcunu oluşturan ilk küçük harcama gibi içimizde birikir ve büyümeye başlar.

İşte tam da bu arada devreye arketipler giriyor

Arketiperle tanışarak bu küçük harcamayı bugüne büyük bir borç haline getirmemeyi öğreniyoruz.

Olaylara eskisi gibi takılmıyor, “ben bunları neden yaşıyorum” sesini çok duymuyoruz.İç seslerimizi duyuyor ve yönetmeyi öğreniyoruz

Peki onları nasıl tanıyacağız, ya da onların özelliklerini nasıl anlayacağız?

Hem gerçek hayatta dönüşüm yaşamak ve hayatınızı kolaylaştırmak , hem yazılarınızdaki karakterleri daha iyi tanıyarak kurgunuzu derinleştirmek istiyorsanız sizi Temel Arketip atölyesine bekliyorum.

Bu videoyu izliyorsanız zaten güçlenme yolundasınız.

Bu paketin bitirdiğinizde hayatınızda muhakkak bir şeyler değişecek.

Sizleri heyecanla bekliyorum

Sevgilerimle

Silvia Arsebük

Bu atölye gelecek bir tarihte açılacaktır. Eposta adresinizi bırakın açılmadan size haber verelim.

+131 katılımcı
Henüz Başlamadın
Bu Atölye Şu Anda Kapalı Bilglerinizi Bırakın Açıldığında Haber Verelim150TL

Atölye İçeriği

  • 6 Ders
  • 30 Konu

Kimler Neler Demiş?

Please Giriş to comment
  Bildirim al  
Bildir